Blog > Komentarze do wpisu

Wygrane candy!

Jak już wcześniej chwaliłam się wygrałam candy u Mazmiki. No i oczywiście muszę pokazać wszystkim co zawiśnie w tym roku na mojej choince.

candy

candy

Oczywiście to nie wszystko, bo tegoroczna choinka pełna będzie ozdób robionych ręcznie. Wprawdzie nie mam wiele czasu aby zrobić wiele bąbek dla siebie, bo niestety - a może stety, cały czas je robię tylko nie dla siebie, ale mam parę fajnych rzeczy, które czekają jeszcze na ozdobienie nieco mniej pracochłonnych, a które napewno fajnie będą wyglądały. Mam ambitny plan zakończyć zdobienia do poniedziałku, bo w końcu trzeba trochę zacząć przygotowywać święta.

Napewno pokażę swoją choinkę w pełnej okazałości, jak już ją ubiorę. Zresztą bardzo lubię ten czas, kiedy choinka zdoobi mieszkanie, ma ono wtedy zupełnie inny klimat. W międzyczasie pokaże jeszcze ostatnie świąteczne prace, które kończę. Potem trzeba trochę odpocząć, no i zacząć myśleć o wielkanocy....:)

sobota, 19 grudnia 2009, ach1974

Polecane wpisy

  • Candy u Kapci

    Wspaniałe serwetkowe candy u Kapci Ależ to imponująco wygląda..... Na razie tyle....ale widziałam jeszcze kilka fajnych konkursów, tylko gdzie to było?

  • Candy i sklepik Apandany

    Od dawna podziwiam poczynania koleżanki blogowej Izy (Apandany) i zachwycam się jej wyrobami oraz poziomem jaki osiągnęła w tej dziedzinie. Dlatego z przyjemnoś

  • Trochę znalezionych słodkości

    Candy w Pasja-studio Candy u Agaty (Magia Tworzenia) Candy u MaJu losowanie 6 grudnia 2010r Candy u Bree Losowanie do 15 grudnia 2010r Candy u Lacrimy Candy u M

Komentarze
Gość: Olasz, *.dynamic.gprs.plus.pl
2009/12/19 21:40:07
Piękne te koronkowe wieszadełka! Czekam na zdjęcia całej choinki z niecierpliwością!

napisz do mnie


Zobacz moje prace:


KuferArt
Art MaginariumToplista 
Decoupage
HAND MADE - Rękodzieło
Katalog WitrynZobacz moją biżuterię:


Odwiedziło mnie:
Wyróżnienia blogoweRóżane inspiracje

cecily

rose

rose

rose

rose

rose

róża

róża

On line: