Blog > Komentarze do wpisu

Wizytowniki

Dzisiaj pokażę Wam wizytowniczki jakie powstały w tak zwanym między czasie. Nie wiem jak u Was ale ja już tak mam, że jak tworzę coś większego to tak "przy okazji" powstaje kilka duperelków. No i wizytowniczki są właśnie takim produktem ubocznym, bez zamówienia, bez większego celu. Akurat znalazłam kilka motywów takich jak serwetka, fajne pawie oczka i damę, które bardzo mi tu pasowały. Może się komuś przydadzą, a może będą na jakąś czarną godzinę prezentową.


Pierwszy w nutki. Widziałam już ten motyw na jakimś chyba wizytowniku, ale nie pamiętam gdzie, więc można powiedzieć, że pomysł nie jest nowatorski. Serwetka o rozmiarach 25x25 aż się prosiła aby tutaj ją wykorzystać.


Drugi z damą jaką znalazłam gdzieś w internecie. Ostatnio mam jakąś fazę na damy, szczęście, że nie wszędzie pasują...

No i moje pawie oczko! W środku też pawik, ale nieco rozłożysty, od wewnątrz to moja twórczość własna. Stwierdziłam, że skoro jest paw, pawie oczko, to jeszcze musi być sam pióropusz...
No i wszystkie poprzecierane, postarzone i pokryte znowu Touch me. Wyglądają jakby miały już swoją historię, a szczególnie pierwsze dwa.


Chciałabym zaprosić Was także do nowo powstałej galerii internetowej o magicznej nazwie Art Maginarium. Galeria jest jeszcze cieplutka, ale urzekła mnie jej szata graficzna i dopracowanie szczegółów przez właścicielki. Mimo, że nie robię wielu prac do ogólnodostępnej sprzedaży, a galerie z którymi współpracuję mam już dwie (i czasem hula tam wiatr...), to jednak nie mogłam odmówić sobie zostania jej twórcą. (To taka dyskretna reklama...)


Mam nadzieję, że właścicielki szybko ją rozkręcą i będzie miała wielu klientów.


 

sobota, 30 października 2010, ach1974

Polecane wpisy

Komentarze
2010/10/30 22:29:33
No szczerze przyznam ,że zatkało.Każdy z kolei i wszystkie razem są niesamowite
-
mazmika
2010/10/30 23:04:28
No, ładne mi "duperelki"...piękne są!!!
Cudne "produkty uboczne" tworzysz :)
Pozdrawiam
-
Gość: apan-dana, *.chello.pl
2010/10/31 11:11:04
najbardziej podoba mis ewłasnie dama , ja je uwielbiam, a wzizytowniki przyznam są dość trudne do obrobienia bo potem moga się nie zamykać jak się wypaczą od tego upiekszania, także brawo
-
2010/11/03 21:00:31
Fantastyczne! Wszystkie bardzo mi się podobają:)

napisz do mnie


Zobacz moje prace:


KuferArt
Art MaginariumToplista 
Decoupage
HAND MADE - Rękodzieło
Katalog WitrynZobacz moją biżuterię:


Odwiedziło mnie:
Wyróżnienia blogoweRóżane inspiracje

cecily

rose

rose

rose

rose

rose

róża

róża

On line: