Blog > Komentarze do wpisu

Ale urwał!

Idzie zima! To znaczy w Wawie idzie, bo podobno na południu już przyszła. Moje dziecię zaliczyło dzisiaj rano chyba wszystkie kałuże w drodze do szkoły tzn. "ślizgawki" niestety jeszcze niedomarznięte. Ale tylko patrzeć jak nam na głowę metry śniegu spadną. Podobno tak przepowiadają magicy od pogody. Na razie mamy najgorszą opcję ślisko, mokro i bez śniegu.

Patrząc na dzisiejszy poranek przypomniał mi się już chyba kultowy kawałek zimowy zarejestrowany w styczniu na podjeździe podobno w Szczecinie. Od dawna wszystkim wiadomo, że zaradność Polaków słynna jest na cały świat. No i przecież (dosłownie) pieniądze leżą na ulicy, a właściwie na ślizgawce...A przy tym jaka empatia dla biednego poszkodowanego!!

Obejrzyjcie, koniecznie z głosem...

 I częśc druga

 

A najlepsze, że Panowie tylko stali na tej górce i czekali aż ktoś z niej zjedzie. Podobno oferując swoją pomoc za małą opłatą.

Oby Was to nigdy nie spotkało..


Życzę wszystkim spokojnego weekendu, bez zimowych ekscesów !


 

piątek, 26 listopada 2010, ach1974
Tagi: śmieszne

Polecane wpisy

Komentarze
finnuala
2010/11/26 20:23:46
No filmiki są super. Sama doświadczyłam poślizgu jadąc pod górkę na lekko oblodzonej drodze a z na przeciwka kierowcy nawet nie śnili, żeby zjechać itd.
a co do tutuły to musiałam zajrzeć, bo w wakacje podczas wyjazdu w ramach przedmiotu studyjnego trwającego 7 dni co kilka minut dostłownie słuszałam w autobusie i w obiektach słowa: AAAAle UUuurwał ! z akcentami na wielkie litery- masakra :D
-
2010/11/26 20:50:18
Myślę, że to przez właśnie ten filmik, który świętował swoją popularność.

napisz do mnie


Zobacz moje prace:


KuferArt
Art MaginariumToplista 
Decoupage
HAND MADE - Rękodzieło
Katalog WitrynZobacz moją biżuterię:


Odwiedziło mnie:
Wyróżnienia blogoweRóżane inspiracje

cecily

rose

rose

rose

rose

rose

róża

róża

On line: