Blog > Komentarze do wpisu

Jesień idzie... nie ma na to rady...

 

Jesien idzie ....nie ma na to rady...........

 

A reszta jak w piosence Andrzeja Waligórskiego.... jak dla mnie pięknej i ponadczasowej, a w dodatku z cudowną jesienną prezentacją.

 

 

 

A skoro jesień, to stare kartki z kalendarzy coraz szybciej opadają, ustępując miejsca dla nowych....tak jeszcze tylko trzy miesiące i powitamy nowy rok. Ten czas ucieka mi najszybciej, mam ochotę zaszyć się wtedy w ciepłej dziurze z filiżanką gorącej czekolady. Gdyby jeszcze nie trzeba było codziennie rano wstawać do pracy....brrrr.

  

Te aniołki ze starej fotografii nastroiły mnie nieco melancholijnie. Ale cóż wystarczy spojrzeć za okno....

  

   

A, że lubię pastwić się nad zdjęciami to musiałam je zrobić w klimacie, który właściwie jest dla nich jedynym i słusznym.

  

Jutro zaczyna się dla mnie (a może już dziś?) pierwszy weekend od kilku miesięcy bez wypadów, grili i innych wycieczek. Jeśli pogoda będzie taka jak dziś to chyba rzeczywiście zaszyję się w dziurze z filiżanką czekolady. Może w końcu pokończę pozaczynane prace i zabiorę się za nowe. Warsztat kurzem zarósł, a tutaj IDĄ ŚWIĘTA!! Tak dla nas dekupażystek to najwyższy czas aby zacząć przygotowania do świątecznych prezentów, lampionów i bombek.


A na koniec posłuchajcie przepięknej klimatycznej piosenki Wolnej Grupy Bukowiny śpiewanej przez Elżbietę Adamiak.

To takie wspomnienie moich "szczenięcych" lat gdy z plecakiem i namiotem biegałam po lasach i górach. Od czasu do czasu lubię posłuchać takich "staroci", dla mnie zawsze będą wiązały się z jednym z najlepszych okresów mojego życia....

 piątek, 07 października 2011, ach1974

Polecane wpisy

Komentarze
mangosia_7
2011/10/07 14:06:35
Ale się rozmarzyłam, takie nastrojowe piosenki u Ciebie. Jesienna zaduma jest ponadczasowa, a deseczka na nowy kalendarz ciekawie zrobiony, bardzo mi się podoba.
-
mazmika
2011/10/07 23:50:27
Jesiennie i nostalgicznie.
Piękna deseczka pod kalendarz.
Ciekawie ozdobiona...osobiście mnie wersja w sepii baaardzo się podoba!
Pozdrawiam

napisz do mnie


Zobacz moje prace:


KuferArt
Art MaginariumToplista 
Decoupage
HAND MADE - Rękodzieło
Katalog WitrynZobacz moją biżuterię:


Odwiedziło mnie:
Wyróżnienia blogoweRóżane inspiracje

cecily

rose

rose

rose

rose

rose

róża

róża

On line: