Blog > Komentarze do wpisu

Wizytownik-pomysł na prezent

 

Wszędzie na blogach świątecznie i bombkowo,  a u mnie będzie prezentowo.

Czyż taki mały wizytowniczek nie jest wspaniałym prezentem, na przykład świątecznym?Pierwszy (zresztą tak jak i następne) celowo postarzony, wykończony złotą konturówką przetartą bitumem. Dla lepszego efektu całość pomalowana jest lakierem Touch Me. Sprawia wrażenie jakby przeleżał na strychu. No cóż mnie się taki podoba, sama serwetka aż się prosiła o taki efekt.

 

 

   

Drugi z kolekcji możnaby zadedykować nobliwemu panu, albo dziadkowi. Serwetka przynosiła mi na myśl stare angielskie salony, gdzie dawniej panowie prowadzili dyskusje o polityce, paląc cygara i pijąc whisky.

     

 

A trzeci ? Żeby było sprawiedliwie.....dla damy czekającej na dyskutującego o polityce męża. Także sprawia wrażenie starego i omszałego.

    

sobota, 03 grudnia 2011, ach1974

Polecane wpisy

Komentarze
2011/12/03 23:18:26
śliczne, a chciałabyś mi zrobić wizytownik, chętnie miałabym coś małego deku zrobionego przez kogoś innego, zapłacę oczywiści albo wymianka ?
-
2011/12/04 18:23:44
Piękne, bardzo eleganckie i niebanalne jako prezent,
pozdrawiam :)
-
mangosia_7
2011/12/04 21:15:18
Piękne to za mało powiedziane, cudowne.
-
Gość: tynka, *.dynamic.chello.pl
2011/12/07 19:32:21
Najbardziej podoba mi się ostatnia :) mam podobne buty do tego wizytownika ;)) pomysł idealny pod choinkę na prezent:) ja w tym roku trochę skromniej obdaruję rodzinę, bo własnoręcznie zrobionymi albumami na zdjęcia, ze zdjęciami obrobionymi w aplikacji scrapbook Dilmah :) skromnie ale od serca;)

napisz do mnie


Zobacz moje prace:


KuferArt
Art MaginariumToplista 
Decoupage
HAND MADE - Rękodzieło
Katalog WitrynZobacz moją biżuterię:


Odwiedziło mnie:
Wyróżnienia blogoweRóżane inspiracje

cecily

rose

rose

rose

rose

rose

róża

róża

On line: