O mnie

 

Mam na imię Anna. Nie będę pisać od kiedy zajmuję sie dekupażem, bo czas bardzo szybko płynie, a ja nie nadążałabym z dodawaniem miesięcy.

Nie jestem wykształconym plastykiem, architektem ani magistrem sztuki, zdziwilibyście się jakie studia skończyłam, ale przecież to nie jest ważne. To co robię jest moim hobby. Hobby, które zajmuje mi pozostały po powrocie z pracy czas, czas, który mogłabym wykorzystać na sprzątanie, zakupy, odwiedziny znajomych.

Dzięki temu hobby  udaje mi się stworzyć coś często z niczego. Przedmioty dostają drugie życie, są piękniejsze, bardziej kolorowe, dekorują naszą przestrzeń życiową.

Ileż radości może dać kolorowe pudełeczko, czy oryginalna deseczka, niepowtarzalna doniczka, czy słoiczek ozdabiający kuchenną półkę wykonane własnoręcznie.

Bardzo wiele!

To co robię, robię bo to lubię – i takie jest moje przesłanie. Tylko robiąc co się lubi można uzyskać radość i zadowolenie choćby dzień za oknem był bardzo, bardzo smutny i szary!– to takie specyficzne hobby.

Ale ileż można takich przedmiotów gromadzić dla siebie, dla jednego domu? Dlatego przedmioty, które zdobię nie pozostają tylko u mnie. Dla innych wykonuję je głównie na zamówienia. Czasem wstawię coś do galerii.

Moje prace wykonuję często tygodniami. Każda jest dopieszczona i wykończona.

Nie robię ich na ilość!

Czasem dekorowany przedmiot czeka na dokończenie tygodniami, czeka na lepszy dzień, lepszy pomysł, wenę twórczą. Często uzyskany efekt jest inny niż zamierzony, ale tak jest lepiej. Twórcza praca to nie fabryka, nie chodzi o to aby było od linijki, aby szybciej i więcej. Każdy przedmiot musi dojrzeć….

Ten blog traktuję jako miejsce w którym mogę podzielić się swoimi zainteresowaniami, wiedzą i doświadczeniem. Jest on kroniką, do której chętnie wracam; skarbnicą, dla innych hobbystów.

Czasem wpadnie coś codziennego, ale przecież codzienność to nie tylko dekupaż...

Będzie mi bardzo miło, jeśli Drogi Gościu pozostawisz po sobie ślad nie tylko w postaci statystyki odwiedzin. Każdy komentarz i wpis jest mile widziany, to na prawdę nie boli i nie przynosi wstydu!

Powrót do bloga

 


napisz do mnie


Zobacz moje prace:


KuferArt
Art MaginariumToplista 
Decoupage
HAND MADE - Rękodzieło
Katalog WitrynZobacz moją biżuterię:


Odwiedziło mnie:
Wyróżnienia blogoweRóżane inspiracje

cecily

rose

rose

rose

rose

rose

róża

róża

On line: